2017/2018-as tanév eseményei

Karácsonyi ünnepség

Az év zárásaként gyönyörködhettünk a hatodik osztályosok megható karácsonyi műsorában. A verses, táncos műsort nagy sikerrel adták elő a Falukarácsonyon és az idősek otthonában is. Köszönet a műsor betanításáért osztályfőnöküknek, Zsiknyárné Sziráki Erika tanárnőnek.

Szeretet morzsa

DÖK Karácsonyi kézműves foglalkozás

A hagyományokhoz híven december végén a DÖK szervezésében karácsonyi kézműves délutánt tartunk. A gyerekek karácsonyfadíszt készíthettek Sidlóné Bagi Krisztina és Medve Tamásné tanárnénikkel, és mézeskalácsot süthettek Simonné Szabó Magdolna tanárnéni segítségével ezen a délután.

Mikulás az iskolában

December 6-án  Mikulás járt az iskolánkban.  A gyerekek mindenhol verssel és énekkel várták a nagyszakállút  és krampuszait, aki cserébe átadta az Önkormányzat és az SZMK ajándékait a diákoknak.

DÖK Mikulássapkás nap

Immár második éve december hatodikán piros sapkás napot hirdet a Diákönkormányzat. Ezen a napon aki szeretné piros sapkában várja a Mikulás érkezését.

Egészségnevelési hét – úszás

Az Egészségnevelési hét zárásaként az alsósok Visontára utaztak a szülők segítségével, ahol pancsolhattak, úszhattak az uszodában. Természetesen  egy kis játékos versenyben azért a csapatok összemérhették az erejüket. Mindenki nagyon jól szórakozott!

Egészségnevelési hét – kézműves foglalkozás

Az Egészségnevelési hét keretén belül egy kicsit kézműveskedtünk is. Az újrahasznosítás jegyében, WC papír gurigákból készítettünk télapót.